Esame moderni, buhalterinės ir verslo apskaitos paslaugas teikianti įmonė

Dirbame su smulkiomis ir vidutinėmis Lietuvos bei užsienio kompanijomis. Apskaita tai nėra procesas, reikalingas tik buhalteriui, tai viena iš pamatinių ir svarbiausių verslo sudedamųjų dalių. Mūsų klientai vertina profesionalios buhalterinės apskaitos naudą jų vystomam verslui bei nuoširdų bendravimą ir individualiai skiriamą dėmesį.

Klientai
50
+
Projektai
100
+
Skaidrumas
Veiklos skaidrumas yra viena iš esminių mūsų organizacijos puoselėjamų vertybių. Apskaitos darbuotojų skaidrus darbas suteikia įmonėms galimybę lengviau dalyvauti sprendimų priėmimo procese. Atliekant kiekvieną užduotį mūsų specialistai vadovaujasi aukštais moralės ir etikos principais, nuolat ieško būdų dirbti efektyviau, tinkamai valdyti gautą informaciją ir kurti gerą organizacijos dalykinę reputaciją.
Operatyvumas
Esant poreikiui, automatizuojame didelių kiekių duomenis tam, kad galėtume savo klientams operatyviai pateikti apskaitos informaciją, būtiną priimant verslo sprendimus.
Dokumentų pasiekiamumas bet kuriuo metu
Nuo 2020 metų įmonėje galioja paperless politika, tad savo įmonės dokumentus visada galėsite pasiekti ir matyti Dropbox debesijoje.

Kodėl rinktis mūsų paslaugas?

Mūsų personalas turi patirties Lietuvos ir tarptautinio kapitalo įmonėse, yra dirbęs su įvairiomis verslo valdymo ir apskaitos sistemomis. Šiuo metu apskaitą tvarkome pažangia tarptautine sistema MS Dynamics NAV 2016 (Business central), taip pat lietuviška sistema B1.
Mūsų darbuotojai kiekvieną užduotį vykdo atidžiai, operatyviai ir atsakingai, tad UAB „Pirma apskaita“ yra ta įmonė, kuria galite pasitikėti. Įsiklausome į savo klientų lūkesčius ir esant poreikiui ieškome įvairiapusiško sutarimo.

Paslaugų kainos

nuo 100 Eur/mėn
Apskaitos mėnesinė kaina ne PVM mokėtojams
nuo 150 Eur/mėn
Apskaitos mėnesinė kaina PVM mokėtojams
40 Eur/val
Vyriausiojo buhalterio valandinis įkainis

Mumis pasitiki

NEDELSKITE IR

SUSISIEKITE SU MUMIS